Tel Çit Kapı Sistemleri

İLGİLİ HİZMETLERİMİZE BROŞÜR


Tüm ürünlerimizin bulunduğu ekli kataloğumuzu indirebilirsiniz.

Tel Çit Kapı Sistemleri

Kullanım koşulları ve isteğinize göre belirlenen Tel Çit veya Panel Tel ürünlerimizden, istenen ölçülerde manuel yada otomatik kapı olarak galvaniz malzeme, profil ve çelik kasalardan üretilmektedir.

Tel Çit Kapı Teknik Özellikler

Sıcak daldırma galvaniz telden üretilen panel çit, örgü tel çit, puntalı tel, yüksek güvenlik teli ürünlerimizin çelik profil ile çevrelenmesi ile üretilen paslanmaz ve dayanıklığı yüksek ürünlerdir.
isteğe ve kullanım alanına göre üzeri Jiletli tel veya dikenli tel ile yükseltilebilmektedir.

PASLANMAZMukavemet
Tel Çit Kapı Çözümlerimiz

Firmamamız konusunda uzman ekipleri ile keşiften satışa vede satış sonrası hizmetlere kadar her aşamada kaliteli ve doğru maliyetlerde sizlere hizmet vermek için çalışır.Alırken Dikkat Edin


Et Kalınlığı
Kullanılan telin kalınlığıdır. " Tel Çapı " olarakta adlandırılır. Doğrudan fiyat ile ilişkilidir.
Kapı Tipi
Kullanılacak yerin özelliklerine uygun olarak tek kanat, çift kanat, sürgülü (raylı), dairesel modellerden istediğiniz ölçülerde üretilmektedir.
Göz Aralığı
Teller arasındaki boşluk miktarını belirtir. Sıklığın artası (göz aralığının küçülmesi) fiyat ile doğru orantılıdır.
ürün Rengi
Ürünler genellikle maliyetleri açısından standart reklerde üretilir. Özel reklerde üretim ürün teslimi ve maliyeti açısından değişiklik gösterebilir.
Bağlantı Aparatları
Aparatlar uygulandıkları ürün ve yerler için değişiklik gösterebilir. Mutlaka uzman görüşü alın
Uygulama Desteği
Ürününüzün ugulanması konusunda yeterli bilgi sahibi değilseniz. Uzman kişilerden keşif ve montaj desteği almanızı öneririz.

Tüm sorularınız için şimdi müşteri temsilcimizi arayabilir yada mobil kullanıcılar için "Mobl Hızlı Ara " butonuna tıklayabilirsiniz.


Panel Çit Uygulama Resimleri